وبلاگ

فایل صوتی آرامش درون

فایل صوتی آرامش درون

فایل صوتی آرامش درون _ ما در سایت مسیر سبز محصول صوتی رو تولید و منتشر کردیم بنام دوره آرامش که یکی از بهترین دوره های سایت ما میباشد. این فایل صوتی آرامش ذهن با توجه به تاثیری که روی ضمیر ناخوآگاه شنونده میگذارد، باعث میشود که انسان به آرامش عمیقی در وجود خودش دست پیدا کنه که این آرامش در دنیای بیرون اون هم خودش رو نشون میدهد.

 

فایل صوتی آرامش در پرتو آگاهی

فایل های صوتی این دوره با توجه به شناخت ذهن و با کلام و موسیقی خارق العاده ای طراحی شده که جملاتی که استاد یزدان مهربانی در اون عنوان میکنند شما آرامش عمیقی در وجود و ذهن خودتون احساس میکنید که قابل وصف نیست.

 

آرامش قبل از خواب

فایل های صوتی این دوره رو بهتر است که قبل از خواب در حالت ریلکسیشن و بلافاصله بعد از بیداری گوش بدید تا تاثیر اون چندین برابر بشه چون در این حالت ها ذهن انسان در سطح آلفا قرار داره و تاثیر فایل صوتی آرامش دهنده خیلی بیشتر میشه.

 

جذب آرامش در زندگی

ما در زندگی های امروزه خودمون بسیار زیاد در معرض تنش ها و استرس و اضطراب هستیم و هرجایی میریم اخبارهای منفی، گرانی ها و مشکلات را میبینیم و میشنویم و ناخوآگاه ذهن ما در حالت منفی و بی رمقی قرار میگیره.
اما با گوش دادن به فایل صوتی جذب آرامش هم روی آرامش اعصاب شما کار میشه و هم با آرامشی که وجود شما رو سرشار میکنه میتونید بهتر تصمیم گیری کنید و به موفقیت های بیشتری برسید و یا روی تربیت فرزندانتون بهتر کار کنید.

 

فایل صوتی آرام سازی ذهن رایگان

قسمتی از این دوره بینظیر رو به رایگان بشنوید و از آن لذت ببرید. پیشنهاد میکنم از هندزفری استفاده کنید.

فایل صوتی آرامش روح

این فایل واقعا روح شما رو سرشار از آرامش الهی میکنه و تکنیک هایی به ذهن شما در هنگام گوش دادن به فایل های این دوره القا میشه که باعث میشه توی زندگی خودتون موفق تر و شادتر عمل کنید.
امیدوارم تونسته باشم با تولید این دوره آرامش درون به رسالت خودم عمل، و به مردم خوب سرزمینم خدمت کرده باشم.
ارادتمند شما یزدان مهربانی

آرامش واقعی رو تجربه کنید
دوره آرامش در خانواده راهی بسوی آرامش درون و همیشگی

 

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.