چه افکاری باعث ثروتمند شدن ما میشود؟
۰

حتما دیده اید که بعضی افراد چقدر راحت می توانند درآمدشان را افزایش دهند. حتما برای شما سوال پیش آمده که چطور این کار را می کنند. پس به این هم فکر کنید که شما هم می توانید به راحتی آب خوردن درآمدتان را افزایش دهید، و کاری کنید از در و دیوار برایتان پول ببارد. اگر هیچ گاه تصورش را نکرده اید، چون فکر کردید که غیرممکن است،

ولی مسیر سبز به شما میگوید شما کاملا در اشتباه هستید!

معمولا پولدار شدن، برای بیشتر افراد به رویای غیرممکن تبدیل شده است، آنها دوست دارند که ثروتمند شوند، ولی این افراد راه ثروتمند شدن را یاد نگرفته اند.

شما در زندگی دو گزینه بیشتر ندارید یا در هر کاری پیشرفت می کنید، یا پسرفت! هیچ انتخاب دیگری بین این دو گزینه وجود ندارد.

این قانون، در مورد جریان پولی زندگیتان هم صدق می کند. شما اگر پولی را که وارد زندگیتان می کنید افزایش ندهید، مطمئن باشید کاهش می یابد. حتی اگر مقدار آن را ثابت نگه دارید، تورم باعث از دست رفتن ارزش آن میشود.

 

پس باید چکار کرد؟

راه حل این مسئله افکار شماست. قدرت افکار، قدرتی تازه کشف شده نیست! حتی فیلسوف یونانی ارسطو نیز که قبل از میلاد می زیسته به قدرت خلاق افکار اشاره کرده، بودا نیز فکر را، خالق اوضاع و شرایط زندگی دانسته طوری که در کتیبه هایی سخن بودا یافت شده که می گوید:  شما ذهن تان هستید. هر آنچه را که فکر می کنید، در واقعیت هستید. قدرت افکار را نیز پیامبران هر دینی به آن اشاره داشته اند.

 

افکار، قدرتی دارد که میتوانند عملکرد انسان را برای افزایش جریان مالی در زندگیش افزایش دهد. در واقع اگر شما بتوانید از افکارتان به شیوه درستی استفاده کنید، حتماً میتوانید ثروتمند شوید. یکی از راه های اینکه ثروتمند شوید، دقیقا فکر کردن مانند افراد میلیاردر است. شما اگر بدانید افکار میلیاردر در مورد موضوعات مختلف چگونه است و با چه اصولی فکر می کنند، شک نکنید که با تکرار آن شما نیز جزو این دسته افراد قرار خواهید گرفت. چون ثروتمندان فقط می دانند که چه تصمیم هایی باعث ثروتمند شدن بیشترشان می شود، شما نیز اگر مانند آنها فکر کنید، تصمیم هایی می گیرد به ثروتمند شدن شما کمک کند. بنابراین اگر تصور می کنید، ممکن است شما هم روزی ثروتمند و میلیاردر شوید، حتما حق با شماست. در سایت مسیر سبز، شما شکل و نحوه تفکر افراد میلیاردر را فرا خواهید گرفت. در این مطلب متوجه می شوید که میلیاردرها چگونه و چطور درباره موضوعات مختلف فکر می کنند، و چطور افکارشان باعث ثروتمند شدن آنها می شود. پس اگر قصد دارید میلیاردر شوید، باید مثل یک میلیاردر فکر کنید.

 

افکاری که باعث ثروتمند شدنتان می شوند مانند:

«افراد میلیاردر باور دارند پول چیز خوبی است»  

اگر در خانواده ای متوسط یا رو به ضعیف از نظر مالی بزرگ شده باشید، احتمالا پول برایتان باعث به وجود آمدن شرّ و بدی است و زیادی پول در زندگی اصلا خوب نیست. شاید اگر در چنین شرایطی بزرگ شدید معتقد هستید که افراد ثروتمند افراد خوبی نیستند، از راه صحیح ثروتمند نشدند و کلا پول زیاد باعث از هم پاشیدن خانواده می شود. مواظب باشید که این افکار خراب و مسموم، باعث میشود نه تنها ثروتمند نشوید، بلکه نهایت هدف شما تبدیل شدن شرایط مادی تان به حد متوسط است.

اگر در شرایطی بزرگ شدید که افکار ضد پول زیاد برایتان تکرار شده، احتمالا ضمیرناخودآگاه شما بسیار بسیار روی پول حساس شده، و هر پولی بخواهد وارد زندگیتان شود اگر از یک حدی بیشتر شود، احتمالا یا آن را بی رویه خرج می کنید و یا فضل و بخشش می کنید. اما در حقیقت، پول یک وسیله است؛ هدف نیست. از این وسیله می توان استفاده مفید، یا مضر کرد.

 

افراد ثروتمند و میلیاردر اعتقاد دارند که پول خوب است، زیرا باعث می شود که به اهدافشان برسند.

 

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X