وقت آن رسیده که ثروتمند شوید
۰

یاد بگیرید که چگونه از قانون جاذبه برای رسیدن به پول استفاده کنید.

 

آیا برای پولدار شدن آماده ای؟ منظورم این است، آیا واقعا آماده ای؟

هنگامی که شما به طور کامل متقاعد شوید که می خواهید ثروتمند شوید قانون جاذبه برای شما به راحتی، بدون زحمت و مهمتر از همه، بلافاصله برایتان عمل می کند.
حالا مطمئن هستم که فکر می کنید: البته که می خواهم ثروتمند باشم چرا می خواهم این متن را بخوانم اگر نمی خواستم ثروتمند باشم؟ خوب، افکار شما برای ثروتمند شدن مهم است. در واقع فعلا ذهن شما ثروت شماست.

 

دو کسب و کار یکسان را می توان در کنار یکدیگر آغاز کرد. هر عنصر در مورد هر دوی آنها می تواند یکسان باشد…اما این مهم است، اگر یکی از صاحبان معتقد است می تواند در کسب و کار موفق باشد، در حالی که صاحب دیگر مطمئن نیست… من می توانم شما را تضمین کنم که مثال اول با صاحب معتقد خود به موفقیت خواهد رسید و رشد خواهد کرد اما مالک دوم… این به همین خاطراست که اکثر بازار یاب ها در کار خود شکست می خورند.

 

شما تا زمانی که میلتان به افکار منفی است نمیتوانید تمایل داشته باشید که ثروتمند شوید چرا که مغزتان تصور می کند که چیزی ندارید و به همین سادگی انرژی منفی به کاینات می فرستید. تا زمانی که شما به سادگی میل دارید نمیتوانید رفاه واقعی را تجربه کنید.
این زمانی است که شما از طریق باورهایتان ثروتمند هستید و با کمک آن ثروت نامحدود را می توانید تجربه کنید.

نگران نباشید، از امروز به بعد خود را برای زندگی ایده آل آماده کنید.

 

خودتان را دوست داشته باشید

هر کاری را که شما را به خواسته هایتان می رساند انجام دهید.
شما باید به طور کامل به ایده غنی بودن تسلیم شوید.
شما باید خودتان را بپذیرید و با اعتماد به نفس باشید و شکر گذار هر آنچه که دارید.

به محض اینکه شما با قلب خود باور داشته باشید که در حال حاضر غنی هستید، ثروت فورا، بدون زحمت و به طور طبیعی به شما خواهد رسید.

منبع:  مسیر سبز

 

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X