قانون جذب برای ثروت وپول
۰

قانون جذب برای ثروت وپول

بیشتر مردم می‌گویند پول را دوست دارند، اما اگر به ‌اندازه‌ کافی نداشته باشند، نسبت به آن احساس خوبی ندارند. اگر کسی تمام پولی که نیاز دارد را داشته باشد، آنگاه مطمئناً نسبت به پول احساس خوبی پیدا میکند. تنها تفاوت بین ثروتمندان و بقیه افراد، این است که آنها نسبت به پول بیشتر از آنکه احساسات بد نشان دهند، احساسات خوب بروز می‌دهند. به همین سادگی جذب ثروت و پول همین است، احساس خوب

پول را به خودتان بچسبانید

وقتی نسبت به پول حس خوبی نداشته باشید آن را دفع می‌کنید بنابراین هرگز به شما نمی چسبد. حتی وقتی پولی اضافه که انتظار دریافتش را نداشته‌اید به دستتان می‌رسد، متوجه می‌شوید که خیلی زود از دستتان رفته است…

قبض‌های رقم درشت‌تر برایتان می‌آید، وسایل خراب می‌شوند، انواع و اقسام شرایط پیش‌بینی‌نشده رخ می دهد، همه‌ آنها دست ‌به ‌دست هم می‌دهند تا جیبتان را خالی کنند و پول را از دستتان درآورند پس چی باعث می‌شود پول بماند؟ عشق،  عشق نیرویی جذب‌کننده است که پول می‌آورد.

 

به نظر شما چرا قانون جذب ثروت کار نمی‌کند؟

علت اینکه اکثر مردم نسبت به پول حس بدی دارند این است که در مورد پول عقاید منفی دارند، و آن عقاید منفی وقتی بچه بوده‌اند به خورد ذهن ناخودآگاهشان داده‌شده است.

عقایدی مثل پول کثیفه ، پول فساد میاره ، آدم‌های ثروتمند صادق نیستند ، پول خواستن معنوی نیست و مانند اینها…

بنابراین، وقتی بچه‌ هستید هر چه والدین، معلم‌ها یا جامعه بگویند قبول می کنید. پس بدون اینکه متوجه شوید، با احساساتی منفی نسبت به پول بزرگ می‌شوید…

 

راه سریع قانون جذب ثروت

اگر پول زیادی ندارید، پس دریافت قبض‌ها به شما احساس خوبی نمی‌دهد ولی لحظه‌ای که به یک قبض رقم درشت واکنشی منفی نشان می‌دهید، احساسات بد از خود ساطع می‌کنید، و مطمئناً قبض‌های بزرگتری دریافت خواهید کرد.

 

هر چه بدهید همان را دریافت می‌کنید

مهم‌ترین مسئله این است که وقتی قبض‌هایتان را می‌پردازید راهی پیدا کنید هر راهی تا احساس خوبی داشته باشید.مثل اینکه خدا رو بخاطر اینکه توانسته اید همین قبض را پرداخت کنید شکر کنید چون خیلی از آدمها حتی پول همین قبض را هم ندارند.

هرگز وقتی احساس خوبی ندارید قبض‌هایتان را نپردازید، زیرا تنها قبض‌های بزرگتری را سمت خود می کشید.

برای تغییر آنچه حس می‌کنید، باید قدرت تصورتان را به‌ کار گیرید و قبض‌هایتان را به چیزی که باعث می‌شود احساس بهتری داشته باشید مبدل سازید.

می‌توانید تصور کنید آن‌ها درواقع قبض نیستند بلکه در عوض تصمیم گرفته‌اید از سر خوش‌قلبی به شرکت یا شخصی به خاطر خدمات فوق‌العاده‌اش پول بدهید.

 

نگرانی و ثروت

معمولاً افراد وقتی حقوق می‌گیرند هم حس خوبی ندارند چون نگران‌ هستند که چطور کاری کنند حقوقشان تا آخر ماه دوام بیاورد. آنها هر بار که حقوق می‌گیرند فرصتی باورنکردنی برای عشق بخشیدن را از دست می‌دهند. وقتی مقداری پول دستتان می‌رسد، مهم نیست چقدر ناچیز است، شکرگزار باشید! یادتان باشد، برای هر چه شکرگزار باشید چندین برابر می‌شود. با نگرانی ثروت تان را از بین نبرید.

 

همیشه از قانون جذب ثروت استفاده کنید

از هرلحظه‌ای که با پول سروکار دارید استفاده کنید تا با داشتن احساسی خوب پول را چند برابر کنید هنگامی که پول می‌پردازید عشق را احساس کنید تا ثروت را با قانون جذب بدست آورید.

 

بازی جذب ثروت

می‌توانید این بازی را انجام دهید تا هر بار که با پول سروکار دارید نسبت به آن حس خوبی داشته باشید یک اسکناس ده‌هزارتومانی را بردارید روی آن را سمت مثبت و پشت آن را سمت منفی در نظر بگیرید..

هر بار که پول به دستتان رسید عمداً سمتش را برگردانید تا رویش به شما باشد و به خودتان یادآوری کنید که در بازی جذب ثروت هستید و باید به پول زیاد احساس خوبی داشته باشید.

وقتی برای چیزی پول می پردازید، وقتی پول یا کارتتان را می‌دهید، برای کسی که آن را می‌گیرد برکت و فراوانی پول را تصور و دعا کنید. هر چه ببخشید همان را دریافت خواهید کرد.

 

از اینکه دیگران ثروت جذب کرده‌اند خوشحال باشید

یادتان باشد، هر بار که می‌شنوید کسی پول بیشتر یا موفقیتی کسب کرده، خوشحال شوید، چون به این معناست که شما نیز روی همان طول موج هستید! این نشانه ایست که شما روی طول موج خوبی قرار دارید،

پس طوری به وجد بیایید انگار برای خودتان اتفاق افتاده، چون واکنش شما به اخبار اهمیت دارد.

اگر برای فرد دیگری با شادی و هیجان واکنش نشان دهید، دارید به پول و موفقیت بیشتر برای خودتان پاسخ مثبت می‌دهید.

یادتان باشد بر اساس قانون جذب اگر به ثروت فکر کنید و احساسش کنید جذبش می‌کنید و اگر به بدبختی‌ها و گرفتاری ها فکر کنید همان‌ها را جذب می‌کنید، پس وروذی مغزتان را آگاهانه انتخاب کنید.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X