راه های تبدیل شدن به انسانی ثروتمند
۰

شما ممکن است این را بدانید که افکار شما می تواند زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد، افکار همه چیز هستند دانشمندان ارتعاشات افکار و احساسات مردم را اندازه گیری کرده اند و آنها دریافتند که افکار مثبت و شاد مانند عشق و تقدیر بسیار سریع حرکت می کنند با این حال، افکاری مانند ترس، سرخوردگی و حسادت بسیار آرام ارتعاش می کنند پدیده ای که قانون جذب نامیده می شود ارتباط بین افکار شما و زندگی شما را توضیح می دهد، حتی وضعیت مالی شما. برای تبدیل شدن به انسانی ثروتمند، ابتدا باید از افکار خودتان درباره پول مطلع شوید،اگر متوجه شدید که افکار منفی دارید، باید آنها را به آسانی تغییر دهید، البته اگر میخواهید ثروتمند شوید.

در اینجا 8 راه برای انجام این کار وجود دارد:

1-معتقد باش که ارزشش رو داری:

بسیاری از مردم در فرهنگ ما، عزت نفس کمی دارند ما به طور مداوم پیام هایی درباره اینکه چرا ما به اندازه کافی خوب نیستیم را دریافت می کنیم شما هدیه و استعداد ویژه ای دارید که به شما کمک می کند ثروتمند شوید افراد ثروتمند مشکلی در ارتقاء خود، خدمات خود و یا کسب و کار خود ندارند این به این دلیل است که آنها معتقدند که ارزش دارند شما هم باید اینگونه فکر کنید.

 

2- معتقد باش که ممکن است:

  • پول روی درخت رشد نمی کند
  • آیا تو فکر میکنی من از پول ساخته شده ام؟

چند بار این جمله ها را از زبان والدینتان شنیده اید؟

بسیاری از ما ها طوری بزرگ شده ایم که فکر می کنیم پول کم است اما اینطور نیست! اینجا سیاره ای اپر از پوله که فقط باید به دست بیاری شما فقط باید اعتقاد داشته باشید که شایسته هستید هر چیزی ممکن است  اما شما باید باور داشته باشید قبل از آنکه اتفاق بیفتد.

 

3- قدردانی شما از آنچه که در حال حاضر دارید

اگر شما فقط بشینید و به آرزو هایتان فکر کنید مثلا: من این خانه را دوست ندارم آرزو می کنم یک خانه بزرگتراز این را داشتم شما با این افکار خود ارتعاشات منفی ارسال می کنید.

با توجه به قانون جاذبه، افکار منفی و آهسته هیچگونه تاثیر مثبتی ایجاد نخواهند کرد

در عوض، شما باید خانه یا ماشین خود را دوست داشته باشید یا به سادگی سپاسگزار باشید که سقف روی سرتان دارید، یک جایی برای خواب و غذایی برای خوردن. هرچه بیشتر به آنچه که در حال حاضر دارید قدردانی کنید، بیشتر احتمال دارد که شما بتوانید بیشتر بدست آورید.

 

4- برای افراد پولدار خوشحال باشید

گاهی اوقات مردم درباره افراد ثروتمند می نویسند “افراد غنی دچار دگرگونی هستند” یا “افراد غنی صادق نیستند” یا “افراد ثروتمند خودخواه هستند”

اگر این را خیلی شنیده اید ذهن ناخودآگاه شما با تفکر منفی درباره افراد ثروتمند برنامه ریزی می شود و ناخودآگاه شما احتمالا به شما اجازه نمی دهد که ثروتمند شوید چرا که شما نمی خواهید دروغگو ، خودخواه باشید. پس ثروتمندان را دوست داشته باشید تا ارتعاش شما نسبت به پول مثبت باشد.

تهیه و ترجمه: مسیر سبز

 

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X